Vy zavoláte, my uděláme

605 450 220

Jsme držiteli ocenění Spolehlivá firma 2015

M
Á
M
E

V
Á
M

Z
A
V
O
L
A
T
?

Zde můžete nám i ostatním sdělit své zkušenosti s naší firmou. Budeme jen rádi, když se o svůj názor podělíte s ostatními :-)

Michael - 1. 4. 2021 13:58 - Ostrava-Radvanice

Firmou Instaprof jsme si nechali dělat kompletní rekonstrukci horního patra rodinného domu. S firmou jsme byli naprosto spokojení. Veškerou práci odváděli kvalitně a velice rychle. Když se náhodou objevil nějaký problém, okamžitě jej napravili.

Určitě se na podnik i v budoucnu rádi obrátíme.

MH

Nela Bernatová - 4. 1. 2020 10:36

Firma Instaprof nám  v říjnu 2019 zrekonstruovala zděný sprchový kout a s prací jsme byli velmi spokojeni.

Práce byla odvedena kvalitně, rychle a velmi ochotným panem zedníkem.

Super bylo, že nám firma vyšla vstříc i s termínem, který musel být co nejbližší.

Firmu můžeme jen doporučit, se vším jsme spokojeni  

Lucie Urbánková - 17. 10. 2019 19:53 - Ostrava-Zábřeh

Firmou jsem si nechala udělat kompletní rekonstrukci od A do Z. S prací jsem velmi spokojena, pánové byli příjemní a rychlí. Vymyslela jsem si celkem oříšek s koupelnou, ale nebyl nic problém a jsem nadšená. Nemusela jsem se o nic starat, pánové si po sobě i uklidili, takže nemám co vytknout. Mockrát děkuji za spolupráci a budu vás jen doporučovat! Díky, Lucie

INSTAPROF Morava s.r.o. - 26. 9. 2019 20:55

Vyjádření k níže uvedené recenzi.

Když si tak vzpomínám, Vy jste nic nedomlouvala a u ničeho nebyla. Všechno jsme řešili s Vaší maminkou. Ohledně barev - měla jste možnost si tónované barvy vzít přes nás anebo si je zařídit sama a zvolila jste si svobodnou vůlí tu druhou možnost. Že nejsme registrováni v nějaké prodejně ve Třinci nejspíš bude tím, že tam neodebíráme. Když jsme požadovali zálohovou platbu -  ano, je to běžná praxe a opravdu s tím téměř nikdo nemá problém. Naopak tady tímto se eliminují neplátci a ti co se snaží na všem hledat chyby a výmysly, jen aby nemuseli něco platit. Přesně Váš případ. Bohužel, to jsme taky zjistili až pozdě. Když tady zmiňujete nějaké škody a podobně, chtěl bych podotknout, že jste volala po třech dnech, že chybí domalovat asi 30 cm za linkou a řekl jsem Vám, že momentálně tam nemám koho poslat a že ten flíček můžeme zamalovat asi za 4 dny - Vaše reakce? Tak to počkejte, udělám Vám peklo a špatnou reklamu, že už si ani nevrznete atd. atd. Nebo otázka - no a co když Vám to nezaplatím? Co se stane? Takže za mě i toto chování svědčí o Vaší povaze. Nicméně do dnešního dne neevidujeme jak písemný tak ani telefonický kontakt na nějaké reklamace nebo jak tady píšete o nějakých škodách, které jste si podle mě vymyslela tak jako polovinu věcí tady v té recenzi. Práci jste si normálně převzala a byli jste spokojeni. Ohledně úklidu - chlapi vytírali a uklízeli každý den. Že Vám třeba neumýváme okna, to bohužel nejde. Dělá se hrubý úklid po stavební práci. Je nám líto, že to takhle dopadlo a že jste se ukázala jako takový zlý člověk. Doufáme, že nezpůsobíte problémy i více firmám a každopádně i z naší strany do budoucna nějaká spolupráce nehrozí.

Irena - 8. 9. 2019 13:12 - Třinec

U firmy INSTAPROF pod vedením Pana Skalky jsem si objednala úpravu zdí v malém bytě, tzn.

škrábání, následné srovnání, vymalování a další menší opravy v bytě, ze kterých byla nakonec

realizována pouze výměna lišt kolem stropnic a úprava lustru v kuchyni. Firmu INSTAPROF jsem si

vybrala na základě možnosti využití služeb hodinového manžela a velmi kladných recenzí, se kterými

se však nemohu ztotožnit. Komunikace s řemeslníky i Panem Skalkou byla totiž od počátku velmi

špatná a složitá. Práce započaly 12.8.19., kdy přijel neinformovaný řemeslník, jemuž jsem musela celé

dopoledne vysvětlovat, s jakými požadavky se vlastně na firmu obracím. Přestože jsem musela za

přítomnosti zmíněného řemeslníka nakoupit barvy na vymalování, veškerý krycí a úklidový materiál

(slídy, pásky, pytle) dokonce i váleček na malování, protože firma nebyla evidována v obchodním

řetězci Domu barev v Třinci, z konečné ceny mi byla posléze odečtena sotva polovina. Práce trvaly a

byly v uvozovkách dokončeny za 5 dní. Již po 3 dnech však po mě Pan Skalka vyžadoval zálohu za

práci, která nejenže nebyla dokončená, ale peníze jsem měla předat řemeslníkovi, který mi měl na

kus papíru podepsat, že je převzal.

S konečným výsledkem práce jsem velmi nespokojená a zklamaná. Mám místy hluboké rýhy ve zdi,

okolí krytů zásuvek a vypínačů, které podle mého názoru měly být před srovnáváním zdí sundány je

katastrofální, stejně tak oblast nad kuchyňskou linkou. Mám zničené podlahové lišty, zárubně a

poškrábaný lustr v kuchyni. Úklid po dokončení prací také nebyl firmou realizován tak, jak to uvádí na

svých webových stránkách.

Firmu INSTAPROF pod vedením Pana Skalky rozhodně nedoporučuji.

Luboš - 11. 8. 2019 18:13 - Soběšovice

Firmu mohu doporučit, po domluvě s panem Skalkou jsem si objednal výměnu stropnic pod terasou, následné vybetonování povrchu a pokládku dlažby. Vše proběhlo rychle s maximální ochotou od pana Skalky a pracovníků, kteří zakázku realizovali. Termín byl rychlý a proběhl v domluveném čase. Byli jsme opravdu spokojení a pokud budu někdy realizovat něco dalšího s důvěrou se obrátím na tuto firmu. 

Just 11. 08. 2019

Soběšovice 

Pabiánová - 24. 10. 2018 9:13 - Ostrava

Iva-24,10,2018 Ostrava                                                                                                            Firmu doporučuji. Po domluvě a zhodnocení s majitelem a pracovníky mi byla provedena instalace kuchynské linky, včetně dřezu a digestoře i když byly potíže se zpevněním zdi a montáž lamelových dveří. Práce byly provedeny k maximální spokojenosti.                                                                Pabiánová, Ostrava

Dana - 16. 7. 2018 8:51

Na rozsáhlé venkovní opravy rodinného domku jsme využili služeb FA Instaprof Havířov.

Jednalo se o fasádu, zbourání a následné postavení zídek, položení zámkové dlažby, nová dlažba na balkonech a obložení zídek a schodů. Oceňujeme jednání a přístup pana Skalky, vše probíhalo dle dohodnutých termínů, práce byly provedeny k naší spokojenosti.

Pokud sháníte zodpovědnou a svědomitou firmu k provedení stavebních prací, po zkušenostech doporučujeme obrátit se na firmu Instaprof Havířov, nebudete litovat.

Mohylová, Ostrava

Jana Drdlová - 20. 5. 2018 18:31 - Stonava

Firmu doporučuji. Po vzájemné domluvě byly smluvené práce dobře odvedené - malířské, zednické.

Stará malba odstraněná, strop opraven perlinkou, zdi srovnané. 
Drdlová
Naňáková - 9. 9. 2017 9:34 - Baška

S kvalitou práce řemeslníků i s jednáním vedení společnosti jsem byla velice spokojená.

Petra - 2. 9. 2017 21:22 - Lučina

Děkuji firmě INSTAPROF, která mi pod vedením pana Skalky provedla rekonstrukci starého WC. Firma prováděla demontáž  WC, dělala nové zdi, obklady a různé doplňující práce. Časový plán byl dodržený dle domluvy. S prací jsem spokojená, firmu mohu doporučit.

Děkuji za spolehlivost, ochotu, rychlost a vstřícnost.

 

Lichnovský - 11. 4. 2017 17:54 - Ostrava

firma přijela, zhodnotila stav, předběžnou cenu i celkovou dobu oprav. Pracovník i majitel byl vstřícný a vyhověli našim požadavkům. I přes neočekávané problémy si se všim poradili k naši plné spokojenosti.

Vřele doporučujeme

Jindřich Číž - 24. 2. 2017 12:46 - Havířov

Pracovníkem firmy provedeno vyčištění odpadu z kuchyňského dřezu a montáž dřezové baterie. S udělením ocenění Spolehlivá firma se ztotožňuji.

Pavel P. - 30. 1. 2017 12:48 - Třinec

Firmu jsem objednal na malbu dílen cca 4500m2, výšky stropu 15m, tudíž pěkný voříšek. Firma zrealizovala zakázku na jedničku, super jednání (rychlé vstřícné), vše zakryli případné nečistoty uklidili a povýsavali. Termín realizace v závislosti na velikosti zakázky super. Pokud potřebujete udělat opravy omítek a maleb ve větším ale i menším rozsahu můžu doporučit.

 

 

 

Marek P - 26. 1. 2017 15:02 - Havířov-Podlesí

Firma provedla vymalování , obklady v koupelně,montáž kuchynské linky,WC,nátěr radiatoru provedeno kvalitně za dobrou cenu majitel vstřícný práce provedena rychle.Doporučuji.

Petra P. - 29. 9. 2016 9:24 - Ostravice

Firmu jsem si pozvala na provedeni praci hodinoveho manzela. Montaz kuch.linky, polozeni podlahy, vymalovani. Ocenila jsem rychle a kvalitni provedeni zadanych praci. Take profesionalni pristup. Po zkusenostech s firmami, k memu bydlisti blize dostupnymi, jez mi provedeni zakazky stale posouvaly, nebo se uz neozvaly, nejspise pro ne nebyla dost lukrativni, je to velice prijemna zmena, setkat se jeste s ferovym jednanim v dnesni dobe. Ani vzdalenost pro ne nebyla prekazkou a nemusela jsem platit silene ceny od km, jako jinde. Timto dekuji.

Petr - 12. 7. 2016 13:36 - Bartovice

Před 2 lety jsem si firmu objednal na rekonstrukci koupelny. Vše proběhlo v pořádku a byl jsem s prací spokojen. Teď jsem potřeboval vyzdít příčku, vymalovat, položit plovoučku a opravit sprchový kout. Měl jsem více cenových nabídek, z kterých jsem si vybíral. Cena této firmy nepatřila k těm nejlevnějším, ani k těm nejdražším. Zlatý střed. A po předchozích zkušenostech jsem si je opět vybral. A chci všem tuto firmu jen doporučit. Zaprvé přístupem majitele i jeho zaměstnanců-to se u stavební firmy málo vidí nějaká ochota, vyjít zákazníkovi vstříc, nebýt úplné hovado jak spousta zedníků s kterýma jsem se setkal a taky i tím, že cena se od původního rozpočtu nezvedla, ba naopak o něco zmenšila. Sice jen o pár stovek, ale i tak, jde o princip. Takže Vám přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já (už podruhé) a uložte si mě v telefonu-už budu oslovovat jenom Vás!

Křístkovi - 3. 5. 2016 10:18 - Soběšovice

Praskla nám hadička na WC. Firmu jsem našla na internetu a po telefonické domluvě přijeli a opravili. Velmi šikovný instalatér, děkujeme.

Luboš - 23. 3. 2016 8:02 - Ostrava

Nechal jsem si firmou rekonstruovat byt. Nová koupelna,omítky,sádrokartony, malba a plovoučka. Vše super, cenu mi dokonce nakonec snížili než byl rozpočet, což je dnes snad rarita, kdy se každý snaží na každém vydělat. Velká spokojenost, díky za spolupráci.

J.U. - 9. 1. 2016 8:13 - Český Těšín

Objednala jsem si nové omítky elektryku a malovani. vse bylo na sto procent a jsem velmi spokojena. diky cislo mam ulozene a do budoucna se urcite ozvu kdyz budu nekdi potrebovat. muzu je doporucit!

Josef Kloudný - 9. 1. 2015 17:29 - Ostrava-Hrabůvka

Firma mi dělala před Vánoci rekonstrukci celého jádra a jsem velmi spokojen s odvedenou prací.

Jardová - 29. 12. 2014 17:28 - Karviná

Potřebovala jsem výměnu WC a postavit jednu stěnu ze sádrokartonu. Sice s touto firmou byla zprvu špatná domluva, protože jim údajně blbnul email, na konzultaci přijeli o den později-prej jsme se tak domluvili, ale nakonec jsem jim dala šanci, protože na mě působili příjemně. Práci udělali perfektně za cenu, jakou jsme se domluvili a ještě to stihli dřív, než bylo plánováno což se mi jen hodilo. Už mám číslo uložené, děkuji za dobrou práci a určitě se ještě uvidíme. Všem doporučuji! Opravdu snad jedna z mála firem, které své práci rozumí, umí se chovat a vše za celkem přijatelné ceny.

Věra Pustíková - 9. 10. 2014 17:26 - Ostrava

Objednala jsem si montáž skříní, postelí a kuchynske linky. Chlapi byli opravdu šikovní, rychlí a vcelku i za dobrou cenu. Jsem ráda, že jsem na ně natrefila a určite je budu využívat i nadále. Díky moc!

Barbora S. - 24. 7. 2014 17:25 - Frýdek - Místek

jsme velmi spokojeni s praci teto firmy a mame krasnou koupelnu a kuchyn.VELMI DOPORUČUJEME! jsou to velmi šikovni hoši.rozumi svemu řemeslu

Lucie M. - 8. 6. 2014 17:24 - Havířov

Dobrý den. Chtěla bych se podělit o zážitky s touto firmou. Nechala jsem si u nich dělat koupelnu. Rozhodla jsem se tak kvůli dobré cenové nabídce, dostala jsem na ně doporučení a taky příjemným přístupem, že na mě opravdu udělali dojem. Po dokončení prací jsem byla na chvíli zděšena, že je koupelna zničená, protože obklady neodpovídali mým představám. Mohu Vám říct, že vše opravili a ujistili mě, že se stala chyba na jejich straně a že vše opraví na své vlastní náklady (nepochopili jsme se se zedníkem). Opravdu se tak stalo, koupelna je nádherná, cena zůstala stejná a ušetřila jsem i na materiálu, kdy při odhadu ceny byla cena materiálu o něco málo vyšší. Takže v celkovém důsledku jsem byla velmi spokojena a i když rekonstrukce jádra či koupelny něco stojí, jak finančně tak, tak nervově - radši jsem se na nějakou dobu odstěhovala, tak to za to stojí. Zhodnotil se mi byt a hlavně se v něm cítím jako doma.